Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

ESET Endpoint Protection Advanced В повний розмір

ESET Endpoint Protection Advanced

   Пакет програм ESET для забезпечення безпеки корпоративної мережі та захисту робочих станцій (комп'ютерів, смартфонів, планшетів, файлових серверів) від різних видів загроз і крадіжки конфіденційної інформації.

Детальніше

Наявність: в наявності

5 925,00 грн.

30 інших товарів в цій категорії:

Переваги, через які варто купити ESET Endpoint Protection Advanced:
     На відміну від ESET Endpoint Protection Standard, версія Advanced включає в себе також потужний Веб-контроль, Персональний брандмауер і Антиспам фільтр для надання додаткового рівня захисту корпоративної мережі і мобільних співробітників.

 

Захист мобільних пристроїв

     Оптимізована проактивна технологія ESET NOD32® надає захист додатків, що зберігаються на мобільних пристроях, в режимі реального часу. Антифішинг захищає користувачів від відвідування підроблених веб-сайтів, за допомогою яких кіберзлочинці намагаються отримати паролі, банківські дані та іншу конфіденційну інформацію. Контроль додатків застосовує політики безпеки і контролює, які програми можуть бути встановлені.

 

Антивірусний захист робочих станцій

     Забезпечує надійний захист робочих станцій під управлінням операційних систем Windows і OS X від вірусів і шпигунських програм. Визнана світовими експертами, технологія Антифішинг запобігає відвідування підроблених сайтів та крадіжку конфіденційної інформації, такої як імена користувачів і паролі. Також продукт володіє такими передовими функціями як Сканування на основі хмарних технологій, Контроль пристроїв і багатьма іншими.


Захист файлових серверів

     Антивірус і Антишпіон знешкоджує всі типи загроз, включаючи віруси, руткіти, черв'яки і шпигунські програми. Розширений сканер пам'яті контролює поведінку шкідливих процесів, у той час як додаткове Сканування на основі хмарних технологій забезпечує ще більш високу продуктивність роботи і якісне виявлення.

 

Віддалене управління
     Незалежно від того, які платформи використовуються в корпоративній мережі - Windows, Mac або Linux, віртуальні машини або мобільні, інструмент ESET дозволяє управляти безпекою компанії, встановлювати програмне забезпечення віддалено і стежити за станом корпоративної мережі з єдиної консолі.


Комплексний захисту робочих станцій
     Рішення ESET Endpoint Security володіє всіма перевагами продукту ESET Endpoint Antivirus, а також включає в себе додаткові функції, такі як Двосторонній персональний брандмауер, Веб-контроль, Захист від ботнетів і багато інших. Дане рішення дозволяє встановити як ESET Endpoint Security, так і ESET Endpoint Antivirus на окремі робочі станції під управлінням операційних систем Windows або OS X.

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

ESET Endpoint Protection Advanced

ESET Endpoint Protection Advanced

   Пакет програм ESET для забезпечення безпеки корпоративної мережі та захисту робочих станцій (комп'ютерів, смартфонів, планшетів, файлових серверів) від різних видів загроз і крадіжки конфіденційної інформації.

Напишіть відгук