Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

avast! File Server Security В повний розмір

avast! File Server Security

    Продукт avast! File Server Security - це ефективний автономний захист ваших серверів від зараження. Він в якості «першої лінії захисту» сканує весь трафік, що проходить через ваші сервери, і легко налаштовується відповідно з найбільш складними сценаріями розгортання.

Детальніше

Наявність: в наявності

10 399,74 грн.

30 інших товарів в цій категорії:

     Підтримка кластерів і термінальних сервісів.

    avast! File Server Security підтримує роботу на великих кластерних або термінальних серверах. Підтримується безпосередня установка на кластерні системи за допомогою спеціального майстра, що полегшує процес інсталяції.

Для установки антивіруса avast! в термінальному середовищі ви можете використовувати інший спеціальний майстер. Спеціальним чином зконфігурована система виглядає (і поводиться) для термінальних користувачів як стандартний антивірус для робочих станцій. Підтримка терміналів не обмежується тільки термінальними сервісами від Microsoft - повністю підтримуються системи на базі Citrix MetaFrame.

     

     Інтеграція з операційною системою.

    avast! File Server Security був протестований на сумісність з усіма редакціями Windows Server (від NT 4.0 і до Windows Server 2003, включаючи Windows Storage Server 2003 і Windows Datacenter Server 2003). Продукт оптимізований для використання переваг, що надаються багатопроцесорними конфігураціями, а також тестувався на машинах, що мають велику кількість процесорів для забезпечення гарантованої працездатності і масштабованості технології. Окрему увагу було приділено 100% сумісності з просунутими серверними компонентами, наприклад, VSS (volume shadow copy) і FRS (file replication services), що гарантує бездоганну роботу сервера при будь-яких обставинах.


     Підтримка 64-бітних платформ.

   avast! File Server Security чудово працює на машинах на базі IA-64 і AMD-64. Avast! є одним з небагатьох антивірусів, що підтримують цю швидко розвиваючу платформу, важливість якої буде збільшуватися з кожним роком.


     Резидентний захист.

   Резидентний захист (захист в режимі реального часу) є однією з найважливіших складових антивіруса. Avast! пропонує до використання потужний резидентний модуль, який здатний виявити вірус перш, ніж він заразить ваш комп'ютер.

Резидентний захист файлової системи забезпечує гарантію того, що жоден вірус не буде запущений. Пропонується широкий діапазон параметрів настройки - наприклад, можна визначити, що файли перевірятимуться протягом копіювання або що перевірятися будуть файли тільки із заданим списком розширень. Нова особливість - так званий "напівпрозорий" режим. Його мета - вірно відображати вірусні загрози на серверній системі. Працює він таким чином: якщо отриманий запит на завантаження зараженого файлу, робиться автоматична дія - і нічого не відображається. А коли виходить запит з локальної або термінальної сесії, використовується звичайний інтерактивний режим - як в антивірусі для робочих станцій. Резидентний режим оптимізований для високошвидкісної роботи навіть при великому завантаженні. Він повністю використовує можливості сучасних потужних серверів, наприклад, підтримку багатопроцесорних серверів. Створений спеціально для роботи на термінальному сервері, avast! File Server Security містить додаткові резидентні модулі для захисту пошти (Outlook / Exchange, Internet Mail) і браузера (Блокиратор Скриптів).


     Інтерфейс користувача.

  Хоча в Server Edition міститься також захист користувача avast! - в серверному режимі використання застосовується розширений користувальницький інтерфейс (крім термінального сервера). Розширений користувальницький інтерфейс дає вам можливість використовувати всі налаштування avast!, А також повністю конфігурувати продукт для сканування великих обсягів.

Основна концепція роботи - сканування на базі завдань. Спочатку ви визначаєте завдання, включаючи різні параметри - області сканування, що сканувати, як сканувати і т.д. Визначивши завдання, ви можете запустити його на виконання. Кожне завдання генерує список результатів, з яким ви можете працювати пізніше. Інша важлива особливість, тісно пов'язана із завданнями - сканування за розкладом. Воно дає вам можливість задавати час для запуску завдання на виконання, одноразово або періодично.


     Менеджер повідомлень.

    Для спрощення роботи в Server Edition включений спеціальний менеджер повідомлень, за допомогою якого ви можете визначити об'єкти повідомлень і асоціювати їх з антивірусними завданнями (як резидентними, так і виконуваними за вимогою). Дані об'єкти повідомлень використовуються в разі виявлення вірусу. Нова версія підтримує різні об'єкти повідомлень, наприклад, поштові повідомлення за допомогою SMTP або MAPI (Outlook). Також підтримуються повідомлення SMS, повідомлення через мережеві повідомлення Windows, роздрукування повідомлення через мережевий принтер, повідомлення SNMP або навіть відправка повідомлень через MSN / Windows Messenger.


     Оновлення.

  Важливою частиною антивірусного захисту є своєчасні оновлення, як вірусних баз, так і самого продукту. Оновлення є інкрементальними, що дозволяє завантажувати тільки оновлені дані, зменшуючи розмір завантажуваних файлів. Зазвичай розмір файлу оновлення антивірусної бази не перевищує 20-80 кб, оновлення скануючого механізму - 200-500 кб. Якщо ви використовуєте постійний доступ в інтернет, ви можете встановити автоматичний режим оновлень в певні проміжки часу. Якщо ви підключаєтеся до інтернету час від часу, то антивірус avast! може проводити оновлення в моменти підключення до мережі.


     Оновлення Push.

    Спеціальна властивість продукту Server Edition - це поновлення PUSH. Це яскрава зміна у філософії оновлень. Зазвичай кожна встановлювана програма оновлюється у момент установки і при виході нової версії. Оновлення PUSH контролюються нашим сервером, що підтримує своєчасне оновлення продукту і вірусних баз і тим самим належний рівень захисту комп'ютера. Механізм заснований на протоколі SMTP, тобто на звичайних поштових повідомленнях. Самі поновлення контролюються поштовими клієнтами avast! (MS Outlook і Internet Mail). Вся система захищена асиметричним шифруванням, що запобігає неавторизованому використанню сервісів.


     Карантинна область.

     Карантинна область на диску має спеціальні властивості для безпечної ізоляції окремих файлів.

Головною особливістю Карантину є повна ізоляція від операційної системи (ніяких зовнішніх процесів - тобто ніякі віруси не можуть потрапити у файли), файли в карантин не можуть бути запущені (тобто ви можете спокійно зберігати підозрілі і заражені файли в карантин).


     Сканування у момент завантаження.

   Спеціальна можливість продуктів avast! - Антивірусна перевірка в момент завантаження операційної системи. Це дуже корисна функція, якщо ви підозрюєте наявність вірусу у вашій системі. Процес сканування запускається в момент старту операційної системи до того, як вірус може перехопити управління, що забезпечує можливість запобігти поширенню вірусу.

  • Значна знижка при покупці від 2 ліцензій (звертайтесь по тел. гарячої лінії)

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

avast! File Server Security

avast! File Server Security

    Продукт avast! File Server Security - це ефективний автономний захист ваших серверів від зараження. Він в якості «першої лінії захисту» сканує весь трафік, що проходить через ваші сервери, і легко налаштовується відповідно з найбільш складними сценаріями розгортання.

Напишіть відгук