Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

Adobe Acrobat DC В повний розмір

Adobe Acrobat DC

   Acrobat DC — версія, наступна за Acrobat XI. Ви можете придбати її як автономне програмне забезпечення для настільних комп'ютерів, а можете оформити передплату, щоб крім програми користуватися корисними онлайн-сервісами. Вибір за вами!

Детальніше

Наявність: в наявності

11 772,00 грн.

13 інших товарів в цій категорії:

Назад
Далі

   

   Acrobat DC, доповнене сервісом Adobe Document Cloud — це комплексне рішення для роботи з документами PDF, де б ви не знаходилися. Acrobat DC було повністю оновлено, і його користувальницький інтерфейс став ще простіше. Новий центр інструментів пропонує швидкий доступ до часто використовуваних інструментів, а зручний підхід до використання інструментів працює на настільних ПК, в веб-браузері та на мобільних пристроях — у тому числі на пристроях з підтримкою сенсорного введення.Зверніть увагу!

У комплект поставки входить: іменний ліцензійний сертифікат, що містить спеціально згенеровані серійні номери для інсталяції програм на заданому числі комп'ютерів.

Дистрибутиви замовлених програм викладаються в особистому кабінеті на ресурсах Adobe після оплати замовлення.

Ліцензія на програмний продукт є іменною. Це означає, що при розміщенні замовлення вам необхідно надати дані (*обов'язкові дані про клієнта: ПІБ (українською та англійською мовами) телефон та електронну адресу, якщо клієнт юридична особа, необхідно також вказати назву компанії (українською та англійською мовами), на які вона буде оформлятися.


Вид оплати: тільки за безготівковим розрахунком

Тип ліцензії: Базова (первинне придбання)

Термін дії ліцензії: 1 рік

Кількість пристроїв: 1 пристрій

Тип поставки: файл у форматі PDF, який містить в собі серійні номери для інсталяції

Термін поставки: 3-5 днів

Платформа: MS Windows, MAC OS

Мова інтерфейсу: Українська


Acrobat DC — це повністю оновлена настільна версія кращого в світі рішення для роботи з файлами PDF. До складу цього рішення входить мобільний додаток, що дозволяє підписувати та відправляти файли PDF, а також заповнювати форми з будь-яких пристроїв. А з допомогою хмарних сервісів Document Cloud ви зможете створювати, експортувати, редагувати і відстежувати файли PDF, де б ви не знаходилися. Останні версії файлів, завжди будуть у вас під рукою незалежно від того, на якому пристрої ви працюєте.


Ваш офіс стане таким же мобільним, як і ви
Acrobat DC, доповнене сервісами Document Cloud, включає безліч інструментів для перетворення і редагування документів PDF, а також додавання до них підписів. Ви можете використовувати його де завгодно. Почніть створювати документ в офісі, відкоригуйте його по дорозі додому і відправте фінальну версію на затвердження вже з дому — це просто, швидко і зручно.


Acrobat DC творить чудеса
Тепер ви можете редагувати будь-який документ, навіть якщо у вас під рукою тільки паперова версія. Просто сфотографуйте його з допомогою смартфона і відкрийте в настільному додатку. Acrobat на ваших очах перетворити фотографію в форматі PDF, який можна відредагувати на планшеті. При цьому можна використати додаткові шрифти такого ж типу, як у вихідному документі.


Електронні підписи
Сервіси Acrobat DC для додавання електронних підписів використовуються в більш ніж мільярд пристроїв по всьому світу. Будь-який користувач може поставити на документі підпису, що має юридичну силу, просто провівши пальцем по екрану сенсорного пристрою або зробивши декількох кліків в браузері. Acrobat DC — не просто зручний додаток для додавання підписів. Воно дозволяє легко відправляти, відстежувати та зберігати підписані документи.


Привабливий сенсорний інтерфейс
Новий сенсорний інтерфейс Acrobat DC спрощує доступ до необхідних інструментів і враховує всі особливості мобільних пристроїв. Спробуйте його, і ви не проміняєте його ні на який інший.


Об'єднання файлів
Зберігайте всі матеріали в одному документі. Об'єднуйте і систематизуйте документи, електронні таблиці, електронну пошту та інші файли в рамках одного документа PDF.


Сканування в PDF
Перетворити паперові документи в редаговані файли PDF з можливістю пошуку. Копіюйте та вставляйте текст для повторного використання в кількох документах.


Стандартизація повсякденних операцій з форматом PDF
Послідовність дій при створенні файлів PDF завжди однакова. Просто виконайте вказівки на екрані.


Захист файлів PDF
Надаючи спільний доступ до файлів, будьте впевнені в їх безпеці. Блокуйте функції копіювання і редагування вмісту ваших документів PDF.


Створення інтерактивних форм
Перетворіть наявні паперові документи, файли Word і PDF-форми в електронні форми, які легко заповнювати і підписувати.


Доступ до інструментів з будь-яких пристроїв
Отримуйте доступ до інструментів PDF і нещодавно відкритих файлів з офісу, з домашнього комп'ютера або мобільного пристрою.
Детальніше про програму можна дізнатись тут Acrobat DC
Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

Adobe Acrobat DC

Adobe Acrobat DC

   Acrobat DC — версія, наступна за Acrobat XI. Ви можете придбати її як автономне програмне забезпечення для настільних комп'ютерів, а можете оформити передплату, щоб крім програми користуватися корисними онлайн-сервісами. Вибір за вами!

Напишіть відгук