Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

Acrobat Professional 11 В повний розмір

Acrobat Professional 11

   Adobe Acrobat 11 Professional - створення захищених документів PDF і безпечна спільна робота з ними. Об'єднання файлів різних форматів в єдиний PDF документ. Створення заповнюваних форм PDF для електронного збору даних.

Детальніше

Наявність: в наявності

2 772,00 грн.

13 інших товарів в цій категорії:

Назад
Далі

     Acrobat XI Professional. 
     Програма Acrobat 11 Pro є найбільш повною версією серед сімейства продуктів Adobe Acrobat XI для Windows і призначена для створення, перетворення та обміну документами у форматі PDF професійної якості. Можливості нової версії популярної програми були вдосконалені і доповнені новими функціями.

 

     Одним з удосконалень є наявність можливості створювати PDF-документи в один клік з будь-яких додатків, які підтримують функцію друку (включаючи програми Autodesk ® AutoCAD ®, Microsoft Visio і Microsoft Project). Сюди ж відноситься можливість перетворювати веб-сторінки, відкриті в браузерах Internet Explorer або Firefox, в PDF-файл. При цьому, зберігається функціональність посилань. Що міститься на сторінці флеш-ролик буде включений в документ або замінений на зображення, якщо він зберігається на іншому сервері.

 

     Для відсканованих паперових документів у Acrobat 11 Professional передбачена функція автоматичного розпізнавання тексту за допомогою функції оптичного розпізнавання тексту (OCR) і можливістю подальшого виправлення знайдених помилок.

У новій версії продукту редагування тексту доступно прямо в PDF-документі.
Новий інструмент виділення дозволяє копіювати текст і таблиці із збереженням редагування при вставці в текстовий або табличний редактор. В інтерфейсі програми випадають меню були замінені на бічні панелі, які зникають в режимі читання і звільняють простір екрану для більш комфортного читання.

 

     Готовий PDF-файл може бути експортований у формати Word і Excel із збереженням редагування і компоновки контенту. Для усунення помилок і прискорення процесу високоякісного друку і цифрової публікації PDF-файлів є спеціальна функція підготовки до друку.


     Acrobat X Pro надає широкі можливості для коментування PDF-документів. Наприклад, вставка записок, виділення кольором, лініями, штампами, вставка картинок, додавання аудіо-коментарів, пошук за коментарями за різними параметрами, а також відстеження непрочитаних коментарів. Є можливість експортувати тільки коментарі для відправки по електронній пошті.

У PDF-документ можуть бути включені файли у вихідному форматі, медіаконтент (аудіо, відео, флеш). Різні типи файлів програма дозволяє об'єднувати в одне організоване портофліо PDF, для якого є можливість налаштування візуального оформлення. Іншим нововведенням є майстер дій, який автоматизує багатоетапні завдання і використання контенту спільно з іншими користувачами. Крім цього, програма відстежує і відображає відмінності між двома версіями документа PDF. Для підтвердження автентичності та цілісності, а також управління правами доступу до документа Acrobat XI Professional підтримує цифрові підписи та паролі.

Незважаючи на те, що Acrobat є 32-розрядним додатком, воно сумісне з 64-розрядними операційними системами Microsoft Windows. Дана версія інтегрується з Microsoft SharePoint і містить інструменти для оптимізації документів для використання людьми з обмеженими можливостями.

  • Доставка: Електронна доставка

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

Acrobat Professional 11

Acrobat Professional 11

   Adobe Acrobat 11 Professional - створення захищених документів PDF і безпечна спільна робота з ними. Об'єднання файлів різних форматів в єдиний PDF документ. Створення заповнюваних форм PDF для електронного збору даних.

Напишіть відгук