Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705-700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

Антивіруси

Товарів у наявності: 63
       

Підкатегорії

 • ESET

             Рішення ESET виявляють і знешкоджують відомі та нові види загроз, надаючи якісний та ефективний захист як домашнім, так і корпоративним користувачам. На сьогоднішній день продукти ESET забезпечують безпеку більше 100 млн комп'ютерів, ноутбуків, смартфонів, планшетів та серверів.

             Абревіатура ESET утворена з чотирьох слів — «Essential Security against Evolving Threats», що в перекладі означає «Ефективний Захист від Еволюціонуючих Загроз». Така назва пов'язана з унікальними технологічними особливостями продуктів. Компанія ESET стала першим виробником антивірусного програмного забезпечення, яка почала використовувати проактивні методи у виявленні нових, раніше невідомих загроз. Усі продукти ESET розроблені на основі високопродуктивної технології ThreatSense®, яка поєднує в собі різні методи виявлення загроз — активну та пасивну евристику, родовий аналіз і сигнатурний метод. Комбінація цих алгоритмів дозволяє успішно виявляти та зупиняти нові зразки загроз, а головне — їх подальші мутації. Використання даної технології дозволяє ESET з року в рік зберігати статус лідера у галузі розробок антивірусного програмного забезпечення.

          Продуктова лінійка ESET включає в себе широкий асортимент рішень для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв під управлінням різних операційних систем і платформ.

 • Kaspersky

  «Лабораторія Касперського» - це міжнародна група компаній, яка здійснює свою діяльність більш ніж в 200 країнах і територіях світу. Центральний офіс «Лабораторії Касперського» знаходиться в Москві, звідки здійснюється управління діяльністю компанії і розвитком її бізнесу на глобальному рівні.

 • Dr. Web

  Стратегічним завданням компанії, на яку націлені зусилля всіх співробітників, є створення кращих засобів антивірусного захисту, що відповідають усім сучасним вимогам до цього класу програм, а також розробка нових технологічних рішень, що дозволяють користувачам зустрічати у всеозброєнні будь-які види комп'ютерних загроз.

 • Avast

  Avast! Free вважається найпопулярнішим безкоштовним антивірусом.

 • Symantec

  Symantec - компанія з розробки програмного забезпечення в області інформаційної безпеки та захисту інформації. Є одним зі світових лідерів в області виробництва програмного забезпечення для ПК і центрів обробки даних. 

 • Zillya!

  Zillya! - антивірус від української антивірусної лабораторії «Лабораторія Zillya!». Надає користувачеві захист від вірусів, троянських програм, шпигунських програм, руткітів, рекламних програм, а також невідомих загроз за допомогою проактивного захисту.

 • Bitdefender

     Bitdefender® - успішна європейська компанія-розробник програмного забезпечення. Є творцем одного з найбільш популярних та міжнародно-сертифікованих антивірусних ПЗ. З моменту заснування компанії у 2001 році, Bitdefender постійно розвиває нові стандарти в області проактивного захисту від загроз з мережі Інтернет.
     Кожен день, понад 500 мільйонів людей по всьому світу довіряють технології Bitdefender, щоб зберегти в безпеці свої інформацію вдома, в офісі і в дорозі.


товарів на сторінку

товарів на сторінку