Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

ESET Mail Security В повний розмір

ESET Mail Security

    Для забезпечення безпеки поштових серверів компанія ESET пропонує ESET Mail Security - антивірусне рішення, яке відповідає високим вимогамяке і стало ще ефективнішим, володіє більш точним виявленням загроз і більш високою продуктивністю.

Детальніше

Наявність: в наявності

2 385,00 грн.

30 інших товарів в цій категорії:

     Переваги , через які варто купити ESET Mail Security:

 

    Всі версії продукту характеризуються мінімальним споживанням системних ресурсів (навіть в період пікових навантажень), ефективним детектуванням всіх видів загроз, легкістю у використанні і зручністю настройки.

 

   Програмний продукт забезпечує активний захист поштового трафіку і поштового сховища від троянів, вірусів, хробаків, шпигунських, рекламних та фішингових програм. А вбудований антиспам-модуль дозволяє перевіряти дані, що передаються по РОР3 і SMTP протоколів. ESET Mail Security забезпечує багатопотокове сканування у фоновому режимі. Механізм сканера базується на технології ThreatSense ® і його можна налаштувати для перевірки електронної пошти за різними адресами, тільки вкладених в лист файлів, або пошти, отриманої в заданий період часу, а також іншими параметрами. Завдяки використанню евристичних методів у виявленні загроз, ESET NOD32 Antivirus здатний детектувати нові, раніше невідомі загрози.

 

    Програма підтримує ESET Remote Administrator, який дозволяє адмініструвати систему віддалено. Файли журналів генеруються автоматично і містять детальну інформацію про стан системи, а також можуть включати в себе інформацію про ефективність роботи, яка надалі буде використана для настройки та конфігурації системи. Крім цього, антивірус дозволяє адміністраторам відправляти повідомлення про виявлення вірусів, використовуючи LAN або електронну пошту і доступний через Інтернет.

 

    Оптимізоване ядро програми дозволяє зменшити розмір файлів оновлення та поліпшити захист цих файлів від несанкціонованого втручання.

 

     ESET Mail Security поставляється в чотирьох версіях:
 - ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server має 32 -бітну і 64- бітну версії ;

 - версія ESET Mail Security для антивірусного захисту поштових серверів Linux/BSD/ Solaris, також, підтримує більшість популярних SMTP- агентів таких, як: ZMailer, Postfix, Sendmail, Qmail, Exim і ін. Серед підтримуваних платформ - Linux, FreeBSD, NetBSD і Sun Solaris;

 - ESET NOD32 Antivirus для поштових серверів Lotus Domino, крім основної функціональності антивіруса, містить поштовий фільтр для Lotus Domino Mail Server. У даній версії відсутня підтримка 64 -бітових платформ, проте є підтримка Windows NT на x86 платформах;

 - версія ESET NOD32 Antivirus для Kerio Mail Server легко інсталюється і налаштовується за допомогою Kerio Administration Console. Для інфікованих листів надається спеціальний поштовий ящик. Є можливість видалення заражених листів або їх доставка без вкладень. Вкладені файли можуть фільтруватися за різними параметрами (імені, розширенню, типу МІМЕ).

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

ESET Mail Security

ESET Mail Security

    Для забезпечення безпеки поштових серверів компанія ESET пропонує ESET Mail Security - антивірусне рішення, яке відповідає високим вимогамяке і стало ще ефективнішим, володіє більш точним виявленням загроз і більш високою продуктивністю.

Напишіть відгук