Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

ESET File Security В повний розмір

ESET File Security

   ESET File Security - забезпечує якісний і ефективний захист файлових серверів. Стабільна робота, мінімальне споживання системних ресурсів і можливість віддаленого управління за допомогою інструменту ESET Remote Administrator робить даний продукт ідеальним рішенням як для малих, так і для великих підприємств.

Детальніше

Наявність: в наявності

5 475,00 грн.

30 інших товарів в цій категорії:

     Нові функції для захисту файлових серверів:

 

     Оптимізовано під серверне середовище.
   ESET File Security для Microsoft Windows Server створений спеціально для забезпечення безпеки серверів під управлінням Windows, що забезпечує стабільну і безперебійну роботу.

 

     Версія для «ядра» сервера.  
   ESET File Security для Microsoft Windows Server Core є полегшеною версією продукту і оптимізований для критично важливих серверів на базі Windows Server.

 

     eShell (ESET Shell).
   Інтегрований командний рядок, який розширює можливості управління рішеннями ESET, дозволяє використовувати функції, доступні зі стандартного інтерфейсу програми, а також створювати скрипти для конфігурації продукту та виконання дій.

 

     Оновлене дерево розширених налаштувань.
    Завдяки покращеному дизайну дерева розширених налаштувань управління продуктом ESET File Security стало ще більш простим і зручним. Тепер налаштування діляться на дві групи - «Захист сервера» для управління всіма параметрами захисту поштового сервера та «Захист комп'ютера», що відповідає за проникнення шкідливих програм на рівні хост-машин.

 

     Автоматичні виключення.
    Рішення ESET File Security автоматично виявляє та виключає критичні файли операційної системи, що забезпечує безперебійну роботу сервера.

 

     Покращений дизайн журналів.
     Надає можливість пошуку і сортування даних журналу.

 

     Основні переваги продукту:

 

     Унікальна технологія.
     За допомогою високопродуктивної технології ThreatSense ®, об'єднуючої всі сучасні методи виявлення загроз, продукт ESET File Security забезпечує надійний проактивний захист інформації.

 

     Проактивне виявлення.
     Використовуючи методи розширеної евристики, забезпечує надійний захист від усіх відомих і раніше невідомих загроз, а також їх мутацій.

 

     Безперебійна установка.
     Установка продукту ESET File Security на платформу Microsoft Windows Server здійснюється швидко, без збоїв і помилок.

 

     Регулярні оновлення.
     Оновлення баз сигнатур і модулів програми завантажуються і встановлюються в режимі реального часу.

 

     Комплексна система звітності.
     Включає в себе журнали подій, надають статистичні дані сканування та детальну інформацію про стан захисту у зручному для користувача форматі, а також систему повідомлень.

 

     Мінімальне споживання системних ресурсів.
     Продукт споживає мінімальну кількість системних ресурсів, що забезпечує швидкий запуск і безперебійну роботу.

 

     Основні функції продукту:

 

     Утиліта SysInspector.
   Потужний діагностичний інструмент, який дозволяє здійснювати контроль за всіма змінами в операційній системі, даними додатків, елементами завантаження і мережевими з'єднаннями.
     

     Розширені налаштування сканування.
    Функція сканування архівів включає в себе налаштування параметрів, таких як глибина сканування, розміри архівів і файлів, а також час очікування.

 

     Захист документів.
    Функція захисту документів (раніше відома як DMON) тепер представляє собою поліпшений модуль для сканування документів MS Office. Даний модуль здійснює перевірку всіх документів MS Office на наявність загроз перед їх відкриттям або завантаженням за допомогою браузера. 

     

     Захист паролем від несанкціонованої деінсталяції.
    При видаленні продукту з комп'ютера необхідно ввести пароль. Ця функція забезпечує захист від несанкціонованої деінсталяції антивірусної програми з боку неавторизованих користувачів і шкідливих програм.

 

     Оптимізація сканування.
    Ця функція була розроблена для удосконалення сканування системи на наявність шкідливого коду. Після включення цієї функції збільшується швидкість сканування при мінімальному впливі на роботу системи.

 

     Самозахист.
     Поряд з протоколом POP3, здійснюється підтримка IMAP через плагін, а також поштових клієнтів Windows Mail, Windows Live Mail і Mozilla Thunderbird.

 

     Підтримка поштових клієнтів.
     Підвищує рівень захисту, забезпечуючи підтримку Cisco Network Admission Control (NAC).

 

     Оновлений запит до служби технічної підтримки.
   Користувач може в будь-який час звернутися за допомогою в службу технічної підтримки, використовуючи форму, яка знаходиться в продукті ESET File Security. При відправці даної форми з'явилася можливість докладати журнал ESET SysInspector, що містить повну інформацію про процеси, що відбуваються в операційній системі, що є необхідним для виявлення потенційних проблем.

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

ESET File Security

ESET File Security

   ESET File Security - забезпечує якісний і ефективний захист файлових серверів. Стабільна робота, мінімальне споживання системних ресурсів і можливість віддаленого управління за допомогою інструменту ESET Remote Administrator робить даний продукт ідеальним рішенням як для малих, так і для великих підприємств.

Напишіть відгук