Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

avast! Endpoint Protection Suite Plus В повний розмір

avast! Endpoint Protection Suite Plus

   avast! Endpoint Protection Suite Plus комбінує максимальний гарантований захист для комп'ютерної мережі, кінцевих точок і серверів вашого підприємства в одному комплексному пакеті. Забезпечуючи повний контроль над корпоративною мережею, дане рішення також підтримує технології евристичного і поведінкового аналізу, ізольоване віртуальне середовище, установку у віддаленому режимі і інші функції.

Детальніше

Наявність: в наявності

1 169,74 грн.

30 інших товарів в цій категорії:

     Основні компоненти та функції  Endpoint Protection Suite Plus:


     Інтерфейс користувача.
     Інтерфейс avast! змінений відповідно до сучасних стилів навігації.
 
     Дистанційна допомога. 
     Функція віддаленої допомоги дозволяє користувачам avast! підключитися і поділитися робочим столом один з одним.
 
     Сумісно з Windows 8. 
   Версія avast! 7 стала першим антивірусним програмним забезпеченням стороннього розробника, що отримав сертифікацію Windows 8.
 
     Антивірусне і антишпигунське ядро. 
   Тепер модуль сканування має новий алгоритм на основі штучного інтелекту, який дозволяє обробляти дані нових вірусів за мілісекунди, а не години.
 
     Потокова передача оновлень вірусної бази в режимі реального часу. 
     Ваша база даних постійно поповнюється новітніми визначеннями.
 
     Система визначення репутації файлів. 
     avast! FileRep дозволяє дізнатися про надійність файлу ще до того, як ви його відкриєте.
 
     Екран поведінки. 
   Екран поведінки тепер використовує більш складну логіку, що дозволяє визначати з підвищеною точністю, які з запущених процесів демонструють незвичайну поведінку.
 
     avast! Sandbox ("пісочниця"). 
    Забезпечує додатковий рівень захисту для роботи вашого ПК і його додатків у віртуальному середовищі, на яку будуть націлені атаки (замість реального ПК).
 
     Брандмауер в режимі «без повідомлень» .
    Брандмауер блокує хакерів за допомогою евристичного і поведінкового аналізу, а також «білого» списку безпечних додатків. Він створює поліпшені журнали сканування для отримання більш докладних відомостей і статистики, а також підтримує мережі IPv4 (стандартні) і нові IPv6. 
 
     Захист від спаму. 
   Комплексний фільтр для захисту від спаму і фішинга, що працює як модуль для Microsoft Outlook і загального проксі-сервера POP3/IMAP4 для інших клієнтів електронної пошти. Тепер з поліпшеними журналами сканування.


     Віддалене управління Small Office Administration.

 

     Веб-консоль. 
     Зручна інструментальна панель з перерахуванням всіх поточних збоїв і рекомендованих рішень щодо їх усунення.
 
     Автоматичне виявлення нових і незахищених (або неавторизованих) ПК.  
     Повідомляє про підключення потенційно незахищених або шкідливих ПК до вашої корпоративної мережі.
 
     Функція планувальника і запуску перевірок. 
     Планування запуску сканування в нічний або будь який інший час бездіяльності ПК.
 
     Простий у використанні графічний інтерфейс користувача. 
     Центральне вікно, що забезпечує доступ до всіх функцій програми.
 
     Комплексні засоби створення звітності. 
     Гнучкий вибір включається до звіту інформації та періодичності його складання.
 
     Попередження в реальному часі. 
     У разі зараження або інших несанкціонованих подій на центральну консоль негайно надходять попередження в реальному часі.
 
     Дистанційна установка і оновлення.
     Скорочує витрати часу та коштів, з якими пов'язане традиційне розгортання на окремих кінцевих системах.
 
     Створено для спрощення роботи. 
     Зручність використання навіть для тих працівників, які не є ІТ-фахівцями.
 
     Віддалене управління Enterprise Administration.


     Ієрархія. 
    avast! Enterprise Administration представляє керовані пристрої у вигляді дерева, наприклад, географічної чи організаційної структури мережі. Крім іншого, це дозволяє призначати відповідні адміністративні права доступу і політики. Дерево можна побудувати автоматично або імпортувати з текстового файлу.
 
     Попередження. 
    avast! Enterprise Administration повідомляє про діяльність вашої мережі за допомогою різних настроюваних методів попередження. Набудовуйте повідомлення електронною поштою (за допомогою SMTP або MAPI), у вигляді спливаючих повідомлень мережі Windows або навіть відправляйте їх на мережевий принтер.
 
     Підтримка користувачів ноутбуків. 
   avast! Enterprise Administration підтримує мобільні пристрої, користувачі яких випадково підключаються до мережі компанії і намагаються обійти обмеження, які були встановлені адміністраторами. Ініційовані POP-клієнтом оновлення автоматично завантажуються і застосовуються при підключенні пристрою до мережі компанії - навіть при використанні VPN або Інтернету.
 
     Виявлення / Віддалене розгортання. 
   avast! Enterprise Administration дозволяє здійснювати автоматичне віддалене розгортання антивірусного програмного забезпечення avast!, охоплюючи навіть різні домени. Для зменшення ймовірності порушення безпеки є можливість виявлення нових або неавторизованих машин в мережі компанії.
 
     Автоматичне оновлення. 
   avast! Enterprise Administration виконує инкрементальное оновлення, завантажуючи тільки нові дані, що дозволяє сильно скоротити час передачі та вимоги до пропускної здатності. В ієрархії допускається використання будь-якої кількості дзеркальних серверів.
 
     Звіти. 
   avast! Enterprise Administration пропонує широкий спектр графічних і табличних звітів, які можна або складати і переглядати безпосередньо з консолі адміністрування, або експортувати та зберігати в різних форматах (напр., PDF, HTML, DOC). Є можливість планового складання звітів щодня, щотижня або з будь-якій зручній періодичністю.
 
     Безпека. 
    avast! Enterprise Administration забезпечує дотримання політики безпеки компанії, призначаючи певні права доступу користувачам і / або групам користувачів. Кожен елемент (напр., завдання, комп'ютер, подія, група комп'ютерів) має власний список управління доступом, при цьому видимість встановлюється головним адміністратором (-ами). Всі сеанси обміну даними з консоллю зашифровані з використанням протоколу SSL і ідентифікуються по цифровому сертифікату.

Мінімальна кількість ліцензій для замовлення 5 шт.

  • Значна знижка при покупці від 20 ліцензій (звертайтесь по тел. гарячої лінії)

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

avast! Endpoint Protection Suite Plus

avast! Endpoint Protection Suite Plus

   avast! Endpoint Protection Suite Plus комбінує максимальний гарантований захист для комп'ютерної мережі, кінцевих точок і серверів вашого підприємства в одному комплексному пакеті. Забезпечуючи повний контроль над корпоративною мережею, дане рішення також підтримує технології евристичного і поведінкового аналізу, ізольоване віртуальне середовище, установку у віддаленому режимі і інші функції.

Напишіть відгук