Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

Посібник користувача ПК АВК5 В повний розмір

Посібник ПК АВК5

   Посібник адресовано як початківцям, так і досвідченим користувачам програмного комплексу АВК-5.

Детальніше

198,00 грн.

14 інших товарів в цій категорії:

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

     Даний «Посібник користувача ПК АВК-5» розроблений інженером-будівельником С. В.Черницьким та акумулює багаторічний досвід автора по застосуванню, навчанню та впровадженню в практику автоматизованої технології випуску кошторисно-ресурсної документації в Україні.

Книга адресована інженерам-кошторисникам будівельних, проектних фірм, служб замовника, контролюючих органів. Вона може використовуватися як для початкового самостійного вивчення програмного комплексу АВК-5, так і для вдосконалення знань із його застосування.

 

     Значна увага приділяється опису технології розробки та застосуванню апарату КП (Комплексних Позицій), який є ефективним засобом підвищення рівня автоматизації складання будівельних кошторисів, відображена технологія передачі та введення кошторисно-ресурсної інформації для інших кошторисних програм, розроблених в Україні.

 

     Відображено взаємодію ПК АВК-5 з бухгалтерськими програмними комплексами з ув’язки цін та витрат ресурсів АВК з відповідними до них товарно-матеріальними цінностями (ТМЦ), вкладеними у справу в поточному звітному періоді.

 

      «Посібник…» складений за принципом «від простого – до складного» і відображає, практично, всі можливості та новинки АВК-5, реалізовані в редакціях 3.1.х. Розробники ПК АВК-5 висловлюють подяку автору «Посібника…» і рекомендують дану книгу користувачам описаного в ній Програмного комплексу.

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

Посібник ПК АВК5

Посібник ПК АВК5

   Посібник адресовано як початківцям, так і досвідченим користувачам програмного комплексу АВК-5.

Напишіть відгук