Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

avast! Mobile Premium В повний розмір

avast! Mobile Premium

   avast! Mobile Premium захищає ваш пристрій від вірусів, шкідливого і шпигунського ПЗ. Також допомагає знайти ваш загублений телефон або планшет через веб-функцію визначення місця розташування.

Детальніше

337,74 грн.

30 інших товарів в цій категорії:

     avast! Mobile Premium - повнофункціональний засіб захисту, що поєднує в собі антивірус з системою стеження і контролю пристрою.  avast! Mobile Premium може допомогти вам повернути втрачені дані і телефон за допомогою чудових функцій: резервного копіювання та захисту від крадіжок.


     Побудуйте невидиму огорожу навколо вашого телефону. 
    Geo-Fencing є одним з «розумних» компонентів функції анти-крадіжка в avast! Mobile Premium. Ви налаштовуєте периметр, наприклад, навколо кафе, і вибираєте яку-небудь дію, наприклад, встановлюєте будильник на повну гучність. Якщо хитрий злодій спробує взяти ваш телефон за межами периметра, коли ви відволіклися на латте, будильник спрацює чи телефон автоматично заблокується.  


     Посміхайтеся, вас знімають прихованою камерою. 
    Абсолютно безкоштовно користувачі можуть віддалено визначити місце розташування, заблокувати або стерти дані з їх загублених телефонів. Тепер, користувачі avast! Mobile Premium можуть сфотографувати злодія, або записати звуки при спробі скористатися їх телефоном.


     Тримайте "цікаву Варвару" подалі від ваших справ
   Функція перевірки пароля не допустить цікавих або бажаючих вкрасти дані чи вашу особисту інформацію, що зберігається в смартфоні. Автоматично блокується після трьох невдалих спроб розблокування. Ви так само можете заблокувати програми, як, наприклад, банківські програми або інтернет-магазини з функцією блокування додатків. 


     Ви можете почати турбуватися, але не зневіритися. 
   Втратити телефон жахливо неприємно, але це не повинно довести вас до відчаю, якщо ви скористалися функцією резервного копіювання даних. Функція резервного копіювання avast! Mobile Backup копіює контакти, текстові повідомлення і фотографії (доступно і в безкоштовній версії), а в avast! Mobile Premium можна навіть створювати копії музичних і відео файлів, додатків і навіть результатів ігор. І якщо ви не зможете повернути телефон, то можете відновити дані, що зберігаються в ньому.


     Кількість шкідливих програм для Android набирає популярність
     Крадіжка телефону не єдиним способом втрати даних. Кількість шкідливих програм, спеціально розроблених для Android, зростає в міру збільшення кількості користувачів. avast! Mobile Premium включає в себе антивірус і захист від шкідливого ПЗ.

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

avast! Mobile Premium

avast! Mobile Premium

   avast! Mobile Premium захищає ваш пристрій від вірусів, шкідливого і шпигунського ПЗ. Також допомагає знайти ваш загублений телефон або планшет через веб-функцію визначення місця розташування.

Напишіть відгук