Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

ZWCAD+2017 В повний розмір

ZWCAD+2017

   ZWCAD + це нове покоління САПР ZWCAD, якоій на сьогоднішній день довіряють безліч користувачів по всьому світу. Графічне ядро, розроблене спеціально для ZWCAD +, значно підвищує швидкість і продуктивність роботи додатку. Програмне забезпечення ZWCAD + призначене для архітекторів, конструкторів, інженерів та фахівців, що використовують автоматизоване проектування за допомогою CAD / CAM програм.

Детальніше

Наявність: в наявності

7 360,00 грн.

7 інших товарів в цій категорії:

Назад
Далі

   

 

     

 


      Система автоматизованого проектування (САПР) ZWCAD це популярний у всьому світі, доступний, якісний аналог AutoCAD: програма відкриває і зберігає файли Open DWG, має інтерфейс в стилі САПР AutoCAD, підтримує команди і налаштування середовища (меню, шрифтів, штриховок, типів ліній, сценаріїв і символів), перенесені з інших програм автоматизованого проектування. Програмне забезпечення САПР ZWCAD призначене для архітекторів, конструкторів, інженерів та інших фахівців, що використовують автоматизоване проектування за допомогою CAD / CAM програм.


      ZWCAD має повний набір інструментів для двох-і тривимірного проектування, а також підтримує можливість роботи з OLE-об'єктами, зокрема дозволяє редагувати об'єкти, створені в пакеті Microsoft Office, безпосередньо в додатках Microsoft. Крім того, ZWCAD дозволяє створювати і редагувати створені раніше Таблиці, вносячи зміни безпосередньо в креслення DWG, а також здійснювати обмін даними між ними і файлами Microsoft Exсel, чого не можуть зробити ніякі інші аналоги Автокад.


      Параметричне проектування, можливість збереження файлів DWG в поширені растрові і векторні формати даних, підтримка сучасних середовищ програмування (LISP, VBA, SDS, ZRX - аналог ARX), можливість розпізнавання і редагування PROXY об'єктів - все це дозволяє стверджувати, що САПР програма ZWCAD ™ є віддміннаою заміною AutoCAD.


      Використання передових технологій. Платформа ZWCAD розробляється висококваліфікованими інженерами і заснована на рішеннях від ITC (Intellicad Technology Consortium - міжнародної організації розробників САПР) і ODA (Open Design Alliance - некомерційного об'єднання компаній-виробників програмного забезпечення).


       Повноцінна робота з файлами DWG / DXF. ZWCAD відкриває, редагує і зберігає без будь яких  перетворень будь які DWG і DXF файли, створені в AutoCAD версій від 2.5 до 2012 або інших САПР, які використовують ці формати. Це робить ZWCAD більш сумісним з файлами, створеними в старих версіях AutoCAD, ніж сам AutoCAD останніх версій.


     Звичне середовище проектування. Однаковий синтаксис системи команд, звичний інтерфейс і розташування інструментів, використання можливостей простору моделі і простору аркуша дозволяють швидко приступити до роботи без додаткового навчання. ZWCAD дозволяє завантажувати файли меню, діалогові вікна, векторні шрифти, штрихування, типи ліній, сценарії, стилі і символьні бібліотеки, тому користувач може з легкістю переносити середовище проектування в ZWCAD і продовжувати працювати у звичному креслярському середовищі.


       Потужна високопродуктивна платформа. ZWCAD показує відмінні результати при відкритті, збереженні і кресленні великих файлів, при визначенні точок прив'язки в складних структурах, при роботі з великими растровими зображеннями і при використанні великої кількості видових екранів у просторі листа.


       Повноцінні інструменти креслення. ZWCAD містить всі необхідні інструменти для створення і редагування різних плоских векторних примітивів, блоків, шарів, текстів, зовнішніх посилань.


      Параметричне проектування. Використання геометричних і розмірних залежностей дає можливість виконувати асоціативне моделювання та редагування об'єктів, прискорюючи процес проектування і уникаючи принципових помилок.

 

     Тривимірне моделювання. У версії ZWCAD Professional доступна можливість тривимірного моделювання: створення 3D примітивів, додавання, видалення, перетин, видавлювання, обертання, перетин і інші операції. Крім того, програма дозволяє створювати і редагувати тривимірні поверхні.


     Інтелектуальне відстеження змін. Унікальна функція порівняння креслень дозволяє побачити всі відмінності між первинною та зміненою версіями файлу. Гнучкі налаштування параметрів порівняння дозволяють знаходити зміни в геометрії об'єктів, шарах, типі, масштабі і товщині ліній, атрибутах блоків і тексті мультивиносок, а також дають можливість виділяти різними кольорами нові і змінені об'єкти.


      Інструменти для оформлення технічної документації. У ZWCAD реалізовані команди для оформлення креслень відповідно до вимог з оформлення графічної технічної документації: створення видів, розрізів, профілів 3D об'єктів і виносок; створення, редагування та оформлення властивостей таблиць в креслярському просторі, а також імпорт даних безпосередньо з таблиць Microsoft Excel (імпортовані дані згодом можуть бути відредаговані і експортовані назад в Microsoft Excel); друк креслень в поширені растрові і векторні формати.


     Інструменти для автоматизації проектування. ZWCAD дозволяє здійснювати запис сценаріїв часто використовуваних команд, а за допомогою полів оновлювати однотипні дані одночасно у всьому проекті. Завдяки підтримці середовищ розробки додатків Visual Lisp, ZRX (аналог ARX), VBA (Visual Basic для додатків) і SDS (Solution Development System) розробники отримали можливість створювати або адаптувати вже створені додатки ZWCAD.


      Безкоштовна технічна підтримка і доступні оновлення. При покупці ZWCAD немає небхідності додатково піклуватися про підписку - технічна підтримка, а також всі майбутні оновлення для поточної версії надаються безкоштовно. Вартість переходу на нову версію також помірна.

 

 

Функції

 

Знайомий інтерфейс та аналогічні команди

 

 

 

ZWCAD  надає знайомий класичний інтерфейс іRibbon, ви можете легко перемикатися на режим, якому ви віддаєте перевагу. За допомогою звичних команд, ви можете використовувати ZWCAD одразу, без додаткових витрат для навчання.

 

 

Сумісність форматів

 

Відкривайте або зберігайте креслення зроблені в AUTOCAD в форматі DWG або DXFІмпорт DGN файлов, обмін кресленнь з MicroStation®

 

Додаткові інструменти

 

 
Екстракт інформації про атрибути в CSV / XLS / MDB / TXT файлЗастосувати існуючий стиль до інших об'єктів
 
Додати OLE об'єкт до кресленняЗнайти відмінності між кресленнями
 
Overkill - Видалити дублікатиЗамикайте креслення за допомогою пароля, так щоб він був видний, але не редагуємий
Керування усіма зовнішніми ресурсами, такі як текст, зображення або малюнокКонтроль видимості конкретних об'єктів
Друк з STB / CTB в стилі Plot StyleДрук або публікація в інших форматах

Мобільне рішення ZWCAD  для портативних пристроїв, за допомогою яких ви можете вільно працювати на ходу.

 

 

 

 

 

 

 

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

ZWCAD+2017

ZWCAD+2017

   ZWCAD + це нове покоління САПР ZWCAD, якоій на сьогоднішній день довіряють безліч користувачів по всьому світу. Графічне ядро, розроблене спеціально для ZWCAD +, значно підвищує швидкість і продуктивність роботи додатку. Програмне забезпечення ZWCAD + призначене для архітекторів, конструкторів, інженерів та фахівців, що використовують автоматизоване проектування за допомогою CAD / CAM програм.

Напишіть відгук