ArchiCAD - істотно змінює можливості середньостатистичного користувача, дозволяючи застосовувати сторонні BIM-компоненти в своїх проектах. У зв'язці з «хмарною» базою даних нові можливості моделювання в ArchiCAD дозволяють архітекторам створювати, шукати, завантажувати і викачувати нові BIM-компоненти для використання у своїх проектах. Повністю інтегрований в ArchiCAD веб-портал є єдиним центром обміну BIM-компонентами між користувачами. BIMcomponents.com також забезпечує централізоване місце розміщення для всіх GDL об'єктів, роблячи їх доступними всім користувачам ArchiCAD, коли їм це необхідно. У будівельній індустрії все постійно змінюється: кожен день з'являються нові матеріали, конструкції, ідеї та технології.
Можна сказати, що компоненти будівлі - це одна з найбільш активно розвиваючих областей в будівельній BIM-індустрії. Технологія GDL, використовувана в ArchiCAD, є потужним професійним інструментом для створення високоінтелектуальних параметричних елементів. Однак не всі користувачі готові створювати свої GDL-об'єкти. Саме їм адресуються фундаментальні зміни, що відбулися в ArchiCAD! Тепер будь-який користувач може не тільки змоделювати свій об'єкт в обсязі, але і викласти створений BIM-компонент в єдину хмарну базу об'єктів. Для знову доданих об'єктів заводиться унікальний опис, за яким інші користувачі за допомогою ключових слів можуть в одну мить знайти не тільки цей об'єкт, а й десятки схожих. Потім залишається лише підібрати необхідні для вашого BIM-проекту елементи і завантажити їх одним клацанням клавіші миші. Унікально, що всі описані операції здійснюються в рамках ArchiCAD - програма надає повний набір інструментів для створення, пошуку, завантаження і вивантаження об'єктів безпосередньо з діалогу Об'єкти! Крім того, всі BIM-об'єкти можна знайти на спеціалізованому веб-порталі BIMcomponents.com, який пропонує для самоорганізації спільноти користувачів ArchiCAD необхідні кошти: коментарі, рейтинги об'єктів, оновлення і т.п. Таким чином, нова технологія завантаження \ вивантаження BIM-компонентів і новий сайт - це унікальний централізований ресурс з обміну GDL-об'єктами!
Всі сучасні будівлі та проекти повинні бути екологічними і енергоефективними - це наш внесок у майбутнє планети. Ми вважаємо, що головні рішення з еко-та енергоефективності будівлі повинні прийматися архітекторами ще на початкових стадіях роботи над проектом, а не інженерами, коли будь-які зміни внести набагато складніше. У своїх програмах компанія GRAPHISOFT продовжує розвивати «зелений» напрямок і впроваджувати інструменти екологічного аналізу в середовище BIM-проектування. Вбудований в ArchiCAD новий функціонал по аналізу енергоефективності (наприклад, аналіз геометрії моделі будівлі за допомогою меж зон, аналіз погодних умов і т.д.) схожий на самостійний програмний продукт EcoDesigner ™, але відтепер базується на абсолютно новій технології, яка дозволяє провести аналіз моделі в динамічному режимі, використовуючи BIM-геометрію, погодинну погодну інформацію і дані про розташування будівлі.
Енергетичний аналіз:
- підготовка моделі будівлі до аналізу;
- загальні правила моделювання;
- робота з зонами;
- огляд енергетичної моделі;
- відображення списку конструкцій;
- відображення списку прорізів;
- візуалізація енергетичної моделі будівлі;
- настройка кольору відображення;
- калькулятор U-параметрів ;
- налаштування теплових параметрів;
- каталог матеріалів;
- робота з багатошаровими конструкціями і U-параметрами;
- перепризначення U-параметра
- визначення витоків;
- визначення поверхонь;
- налаштування скляних і фреймових структур;
- налаштування тіні і затінювання об'єктів;
- налаштування середовища: розташування і клімат;
- налаштування середовища: рівень, грунт і оточення;
- робота з профілями;
- робота зі стуктурою будівлі;
- налаштування джерела енергії та ціни енергії;
- робота з «зеленою» енергією будівлі.
Слідуйте за нами