Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

Graphisoft ArchiCAD 18 В повний розмір

Graphisoft ArchiCAD 18

   ArchiCAD 18 - надасть переваги архітектурного проектування в 3D-просторі.  Заснована на глибоких знаннях архітектурного процесу, інформаційна модель ArchiCAD  імітує побудову реальних будівель. При вирішенні будь-яких завдань: від планування міст і до опрацьованих деталей; від функціональних досліджень і до складних конструкцій - інструменти ArchiCAD завжди доступні і прості у використанні

Детальніше

Наявність: в наявності

75 820,00 грн.

7 інших товарів в цій категорії:

Назад
Далі

  ArchiCAD - істотно змінює можливості середньостатистичного користувача, дозволяючи застосовувати сторонні BIM-компоненти в своїх проектах. У зв'язці з «хмарною» базою даних нові можливості моделювання в ArchiCAD дозволяють архітекторам створювати, шукати, завантажувати і викачувати нові BIM-компоненти для використання у своїх проектах. Повністю інтегрований в ArchiCAD веб-портал є єдиним центром обміну BIM-компонентами між користувачами. BIMcomponents.com також забезпечує централізоване місце розміщення для всіх GDL об'єктів, роблячи їх доступними всім користувачам ArchiCAD, коли їм це необхідно. У будівельній індустрії все постійно змінюється: кожен день з'являються нові матеріали, конструкції, ідеї та технології.

 

     Можна сказати, що компоненти будівлі - це одна з найбільш активно розвиваючих областей в будівельній BIM-індустрії. Технологія GDL, використовувана в ArchiCAD, є потужним професійним інструментом для створення високоінтелектуальних параметричних елементів. Однак не всі користувачі готові створювати свої GDL-об'єкти. Саме їм адресуються фундаментальні зміни, що відбулися в ArchiCAD! Тепер будь-який користувач може не тільки змоделювати свій об'єкт в обсязі, але і викласти створений BIM-компонент в єдину хмарну базу об'єктів. Для знову доданих об'єктів заводиться унікальний опис, за яким інші користувачі за допомогою ключових слів можуть в одну мить знайти не тільки цей об'єкт, а й десятки схожих. Потім залишається лише підібрати необхідні для вашого BIM-проекту елементи і завантажити їх одним клацанням клавіші миші. Унікально, що всі описані операції здійснюються в рамках ArchiCAD - програма надає повний набір інструментів для створення, пошуку, завантаження і вивантаження об'єктів безпосередньо з діалогу Об'єкти! Крім того, всі  BIM-об'єкти можна знайти на спеціалізованому веб-порталі BIMcomponents.com, який пропонує для самоорганізації спільноти користувачів ArchiCAD необхідні кошти: коментарі, рейтинги об'єктів, оновлення і т.п. Таким чином, нова технологія завантаження \ вивантаження BIM-компонентів і новий сайт - це унікальний централізований ресурс з обміну GDL-об'єктами!

 

     Всі сучасні будівлі та проекти повинні бути екологічними і енергоефективними - це наш внесок у майбутнє планети. Ми вважаємо, що головні рішення з еко-та енергоефективності будівлі повинні прийматися архітекторами ще на початкових стадіях роботи над проектом, а не інженерами, коли будь-які зміни внести набагато складніше. У своїх програмах компанія GRAPHISOFT продовжує розвивати «зелений» напрямок і впроваджувати інструменти екологічного аналізу в середовище BIM-проектування. Вбудований в ArchiCAD новий функціонал по аналізу енергоефективності (наприклад, аналіз геометрії моделі будівлі за допомогою меж зон, аналіз погодних умов і т.д.) схожий на  самостійний програмний продукт EcoDesigner ™, але відтепер базується на абсолютно новій технології, яка дозволяє провести аналіз моделі в динамічному режимі, використовуючи BIM-геометрію, погодинну погодну інформацію і дані про розташування будівлі.

 

     Енергетичний аналіз:

 - підготовка моделі будівлі до аналізу; 
 - загальні правила моделювання; 
 - робота з зонами; 
 - огляд енергетичної моделі; 
 - відображення списку конструкцій; 
 - відображення списку прорізів; 
 - візуалізація енергетичної моделі будівлі; 
 - настройка кольору відображення;
 - калькулятор U-параметрів ;
 - налаштування теплових параметрів; 
 - каталог матеріалів; 
 - робота з багатошаровими конструкціями і U-параметрами; 
 - перепризначення U-параметра
 - визначення витоків; 
 - визначення поверхонь; 
 - налаштування скляних і фреймових структур; 
 - налаштування тіні і затінювання об'єктів; 
 - налаштування середовища: розташування і клімат; 
 - налаштування середовища: рівень, грунт і оточення; 
 - робота з профілями; 
 - робота зі стуктурою будівлі; 
 - налаштування джерела енергії та ціни енергії; 
 - робота з «зеленою» енергією будівлі.

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

Graphisoft ArchiCAD 18

Graphisoft ArchiCAD 18

   ArchiCAD 18 - надасть переваги архітектурного проектування в 3D-просторі.  Заснована на глибоких знаннях архітектурного процесу, інформаційна модель ArchiCAD  імітує побудову реальних будівель. При вирішенні будь-яких завдань: від планування міст і до опрацьованих деталей; від функціональних досліджень і до складних конструкцій - інструменти ArchiCAD завжди доступні і прості у використанні

Напишіть відгук