Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

ABBYY PDF Transformer + Для Навчальних закладів В повний розмір

ABBYY PDF Transformer + Для навчальних закладів

   ABBYY PDF Transformer+ - повнофункціональна програма для виконання всього спектрe завдань, що виникають при повсякденній роботі з PDF-файлами: від перегляду і коментування до редагування PDF-документів та їх перетворення в інші формати. 

Детальніше

Наявність: в наявності

570,00 грн.

Конвертація PDF-файлів. ABBYY PDF Transformer+ дозволяє перетворювати в редаговані формати будь-які PDF-файли, в тому числі файли без текстового шару. Такі файли найчастіше виходять з відсканованих документів і являють собою зображення тексту. Такий «текст» неможливо виділити і скопіювати в інший додаток. Завдяки використанню в ABBYY PDF Transformer + унікальної технології розпізнавання, програма коректно перетворить в редагований вигляд навіть такі PDF-файли. Статті, керівництво користувача, договори, звіти - переводите одним клацанням миші з PDF в редагований формат. При конвертації з PDF програма робить текст редагованим, а також зберігає зовнішній вигляд документа, у тому числі таблиці. Тому вам не доведеться витрачати час на відновлення вихідного оформлення.


     Точне збереження оформлення документа. ABBYY PDF Transformer + точно зберігає оформлення документа. У програмі передбачена спеціальна панель інструментів для виділення текстових областей, картинок і таблиць. Ці інструменти знадобляться для точного відтворення в редагованому форматі PDF-файлів зі складним оформленням.


     Перетворення багатомовних PDF-файлів. Програма конвертує тексти  184  мовами на основі кирилиці, латиниці, грецького і вірменського алфавітів, а також мови на основі ієрогліфічного письма. ABBYY PDF Transformer + коректно працює з документами, що містять будь-які комбінації підтримуваних мов.


     Вибіркове конвертування сторінок. Виберіть у PDF-документі тільки ті сторінки, які хочете конвертувати. Для швидкого пошуку скористайтеся спеціальним вікном для перегляду сторінок документа.


     Створення безпосередньо з додатків Microsoft Office. При створенні PDF-файлів з додатків Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Visio) програма повністю зберігає оформлення і внутрішню структуру документа: переходи по посиланнях змісту, виносках, неявним посиланнях на web-сайти і т.п. Необхідні кнопки і команди меню з'являться в цих програмах після установки ABBYY PDF Transformer.

   

     Створення з усіх програм, що підтримують виведення документів на друк. Ви можете створити PDF-файл з усіх програм, відмінного від MS Office, за допомогою віртуального принтера PDF-XChange 4.0 for ABBYY.

 

     Створення PDF з провідника Windows одним клацанням миші. Ви можете створювати PDF-файли безпосередньо з провідника Windows за допомогою вбудованого контекстного меню.


     Керування розміром створюваних PDF-документів. ABBYY PDF Transformer + дозволяє задати розмір створюваного PDF-файлу. Рекомендуємо невеликий розмір для відправки по електронній пошті і для публікації в інтернеті, середній - для перегляду на екрані і друку, максимальний - для друку з високою якістю.


     Об'єднання декількох файлів різного формату в один PDF. У новій версії програми ви легко можете об'єднати декілька файлів різного формату (PDF, документи MS Word або Excel, презентації PowerPoint) в один PDF-документ.


     Об'єднання безпосередньо з провідника Windows. Ви можете об'єднати необхідні документи різного формату в один PDF безпосередньо у вікні провідника Windows.


     Робота з паролями. ABBYY PDF Transformer + може конвертувати PDF-файли, захищені паролем (якщо, звичайно, ви знаєте пароль). При створенні PDF також можна встановити пароль - на відкриття файлу, на його друк, редагування, додавання / видалення сторінок і ін.


     Збереження посилань. ABBYY PDF Transformer + автоматично знаходить в оброблюваних документах посилання і відтворює їх у підсумкових файлах. Посилання можуть бути як внутрішніми, на сторінки того ж документа, так і зовнішніми, на інтернет-сайти.Наприклад, якщо у вихідному PDF-документі є зміст з посиланнями, то після перетворення в Мicrosoft Word воно буде повністю збережено. 

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

ABBYY PDF Transformer + Для навчальних закладів

ABBYY PDF Transformer + Для навчальних закладів

   ABBYY PDF Transformer+ - повнофункціональна програма для виконання всього спектрe завдань, що виникають при повсякденній роботі з PDF-файлами: від перегляду і коментування до редагування PDF-документів та їх перетворення в інші формати. 

Напишіть відгук