Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

ACDSee Pro 3 (Mac) В повний розмір

ACDSee Pro 3 (Mac)

   ACDSee Pro 3 (Mac) - це популярне середовище Windows-користувачів, програма для перегляду і редагування фотографій ACDSee Pro, призначена для користувачів комп'ютерів Mac.

Детальніше

Наявність: в наявності

1 249,87 грн.

20 інших товарів в цій категорії:

Назад
Далі

     ACDSee Pro for Mac - одне з найкращих рішень для роботи з графічними зображеннями в середовищі Mac. Якісна обробка фотознімків, оптимізація всіх аспектів робочого процесу, економія часу, зусиль і фінансів користувачів - все це забезпечує ACDSee Pro для Mac. Інтерфейс програми дозволяє проводити зручну для роботи настройку. Його орієнтація на ключові етапи управління, перегляду і обробки фотографій в Mac OS спрощує процес навігації серед папок і файлів, полегшує вибір необхідних знімків, допомагає в управлінні метаданими і в роботі з RAW. Програма дозволяє імпортувати фото з різних пристроїв, сортувати, фільтрувати, шукати, привласнювати мітки і рейтинги, переглядати і редагувати фотографії, а також робити експорт та здійснювати різні пакетні дії над цифровими зображеннями. Програма є аналогом відомого пакету ACDSee Pro для Windows, розроблена спеціально для 64-бітної системи MacOS X.


     Можливості ACDSee Pro підтримує більше 100 форматів графічних файлів, дозволяє проводити пакетну обробку файлів, з легкістю додавати метатеги до зображень. Як було вже сказано, набір інструментів програми багатий своїм функціоналом. Ви зможете відрегулювати колірні канали, виправити артефакти фотографій, що з'являються через погрішності оптики, і навіть можна додати "водяні знаки".

 

     У програмі ACDSee Pro є два інструменти створення слайдшоу, їх не слід плутати. Перший - Slideshow → Slideshow. Цей інструмент використовується для показу фотографій на моніторі безпосередньо з програми ACDSee Pro. Інший же, Create → Slideshow file ... потрібен для експорту в файл, який можна переслати поштою, опублікувати в блозі, або запустити на іншому комп'ютері, на якому немає встановленої програми ACDSee Pro. ACDSee Pro вміє створювати CD і DVD-диски з даними, а також Video-СD.


     ACDSee Pro дозволяє публікувати фотографії на трьох фотохостингах: Flickr, SmugMug і Zenfolio. Користувачам доступна зміна розмірів фото під час публікації, є можливість додавання ключових слів, причому як вручну, так і з даних EXIF, а також вибору існуючих папок для розміщення зображень.

Також ACDSee працює з RAW форматом не погіршуючи якість фотографії. Ви можете не побоюватися за пошкодження вихідного зображення.


     Основні можливості ACDSee Pro for Mac:

 - імпорт файлу з приєднаного пристрою або робота з файлами на ньому, при цьому зображення попереднього починають виводитися відразу при підключенні; 
 - настроювані правила пакетної обробки даних починають застосовуватися при імпорті, незалежно від кількості файлів - ці пресети ставляться як до налаштувань обробки, так і іменування файлів; 
 - патентоване ядро LCE дозволяє працювати роздільно з зонами світел, тіней і півтіней, отримуючи результат, необхідний користувачу, аж до створення стилізованих під HDR ефектів; 
 - налаштування Soft-focus і Clarity призначені для роботи з середніми тонами і мають своєю метою створення природних тонів; 
 - настроювані користувачем кольорові ярлики дозволяють групувати зображення при обробці з великою гнучкістю;
 - функція календаря дозволяє сортувати зображення за датою та часом зйомки;
 - пошук по різних полях EXIF і IPTC тепер можливий з використанням пресетів і швидких клавіш;
 - алгоритм пошуку дублів дозволяє шукати повторювані зображення в будь-якому місці на диску, незалежно від формату - це допоможе позбавитися від цифрового сміття і звільнити місце для зберігання файлів;
 - компанія також надає онлайновий хмарний ресурс зберігання фотографій acdseeonline.com для полегшення доступу до ваших фотографій з будь-якого пристрою і з точки світу.

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

ACDSee Pro 3 (Mac)

ACDSee Pro 3 (Mac)

   ACDSee Pro 3 (Mac) - це популярне середовище Windows-користувачів, програма для перегляду і редагування фотографій ACDSee Pro, призначена для користувачів комп'ютерів Mac.

Напишіть відгук