Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

Види доставки

Існує два види поставки програмного забезпечення - електронна і фізична. При електронній доставці на основі персональних даних покупця формується електронна ліцензія , яка висилається покупцю за електронною адресою . У разі купівлі корпоративних продуктів електронна ліцензія може дублюватися паперової .

При фізичної доставці покупець отримує версію коробочки програми , що містить завантажувальний диск і всю необхідну документацію.

В які терміни здійснюється доставка ?

Електронна доставка здійснюється оперативно і займає від одного робочого дня.

Термін доставки коробкових продуктів залежить від наявності товару на складі та адреси доставки . Як правило , популярні програмні продукти доставляються протягом 3 робочих днів по Івано-Франківську і від п'яти робочих днів по Україні. Доставка здійснюється після оплати замовлення .

Доставка здійснюється по робочих днях з 9.00 до 17.00 , тому, будь ласка , при оформленні замовлення вказуйте телефон , за яким з вами можна зв'язатися в робочий час.

Куди здійснюється доставка?

Ми здійснюємо доставку в усі регіони і міста України . Доставка коробкових версій програм здійснюється в будь-яку точку Українм службою доставки «Нова пошта». Замовлення доставляється клієнту « склад-склад».

Скільки коштує доставка ?

Вартість доставки залежить від територіального місцезнаходження покупця. При оформленні замовлення через корзину інтернет -магазину Softhoгse вартість доставки розраховується в процесі оформлення замовлення .

При формуванні замовлення і отримання рахунку за допомогою менеджера інтернет -магазину вартість доставки включається в розрахунок .

Доставка електронних версій по e-mail здійснюється безкоштовно .