Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

ABBYY FineReader 12 Corporate Edition Для навчальних закладів В повний розмір

ABBYY FineReader 12 Corporate Edition Для навчальних закладів

   Інтелектуальна система оптичного розпізнавання ABBYY FineReader 12 Corporate  - програмне забезпечення, що дозволяє швидко і точно перекладати паперові документи, цифрові фотографії документів і PDF-файли в електронний вигляд. При розпізнаванні ABBYY FineReader повністю зберігає оформлення документа: ілюстрації, картинки, списки і т. д. 

Детальніше

Наявність: в наявності

876,00 грн.

7 інших товарів в цій категорії:

Інтелектуальна система оптичного розпізнавання ABBYY FineReader 12 Corporate  - програмне забезпечення, що дозволяє швидко і точно перекладати паперові документи, цифрові фотографії документів і PDF-файли в електронний вигляд. При розпізнаванні ABBYY FineReader повністю зберігає оформлення документа: ілюстрації, картинки, списки і т. д. Отримані результати можна виправляти в програмах Microsoft Office, зберігати в різних форматах, відправляти по електронній пошті і публікувати в інтернеті.


     ABBYY FineReader 12 Corporate  - версія для роботи в корпоративній мережі, ідеально підходить для вас, якщо потрібно:

 

 - ефективно побудувати бізнес-процеси компанії, орієнтовані на електронний документообіг; 
 - ефективно використовувати мережеві ресурси компанії: сканери та МФУ. Управляти завантаженням апаратних засобів, задаючи час обробки документів;
 - з легкістю встановлювати і адмініструвати продукт; 
 - вибрати оптимальну ліцензійну схему.


     ABBYY FineReader 12 Corporate Edition володіє всіма можливостями ABBYY FineReader 12 Professional Edition і має ряд додаткових можливостей для зручної роботи в локальній мережі компанії.


     Мережеві можливості ABBYY FineReader 12 Corporate:

 

 - автоматична мережева установка; 
 - підтримуються всі основні способи мережевої установки. ABBYY FineReader можна автоматично встановити з сервера на робочі станції за допомогою Active Directory, Microsoft Systems Management Server, а також з командного рядка;
 - зручні інструменти адміністрування; 
 - за допомогою утиліти управління ліцензіями можна відстежувати використання ABBYY FineReader Corporate  на робочих станціях в локальній мережі, резервувати ліцензії за певними станціями, а також додавати нові ліцензії; 
 - підтримка мережевих багатофункціональних пристроїв; 
 - мережевим багатофункціональним пристроєм, що суміщає функції сканера, принтера, копіювального апарату і факсу, можуть користуватися всі співробітники організації. Використовуючи спеціальні налаштування ABBYY FineReader, кожен співробітник зможе зробити так, щоб відскановані ним документи були автоматично відкриті і розпізнані на його робочої станції; 
 - автоматична обробка документів з вибраної папки в призначений час (Hot Folder & Scheduling).


     ABBYY FineReader Corporate підтримує автоматичну пакетну обробку зображень і PDF-файлів. Вихідні файли можуть поступати в теку на локальному диску, на іншій машині, доступній по мережі, на ftp-сервер або в папку поштової скриньки. Всі операції виконуються відповідно до розкладу. Можна, наприклад, призначити розпізнавання всіх надійшли за день файлів на нічний час, коли комп'ютер не виконує інших завдань.


     ABBYY FineReader Corporate  підтримує автоматичну пакетну обробку зображень, що надходять в папку поштової скриньки. Використовувати мережеві факси та багатофункціональні пристрої для подальшого редагування документів стало набагато зручніше. Зазвичай всі мережеві пристрої мають свою поштову адресу в мережі (свій власний e-mail), тому відскановані документи або факси приходять до вас від цих специфічних адресатів як вкладення в електронних листах. Налаштуйте мережевий факс або МФУ таким чином, щоб ці листи з прикріпленими файлами прямували в певну папку поштової скриньки. Тоді ABBYY FineReader 12 розпізнає факси та відскановані документи у зручний для вас час і збереже їх в будь-яку призначену папку на вашому комп'ютері.

 

     Спільна робота з документами.

     ABBYY FineReader Corporate  дає можливість ефективно організувати колективну роботу в локальній мережі. Наприклад, на одному комп'ютері можна сканувати, на іншому - розпізнавати документи, на третьому - перевіряти результати. Крім того, можна спільно працювати по мережі з мовами користувача та словниками.


     Вигідні умови корпоративного ліцензування.

     Для ABBYY FineReader Corporate передбачені різні схеми корпоративного ліцензування: можна враховувати число одночасно працюючих користувачів, або всі комп'ютери, на яких встановлена програма. Це дозволяє підібрати оптимальну конфігурацію з урахуванням конкретного завдання. Передбачені знижки в залежності від числа придбаних ліцензій.

 

     Поставка: коробка c реєстраційною карткою користувача продукту, носієм інформації (компакт-диск), інструкцій для швидкого знайомства з продуктом, керівництвом користувача. 

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

ABBYY FineReader 12 Corporate Edition Для навчальних закладів

ABBYY FineReader 12 Corporate Edition Для навчальних закладів

   Інтелектуальна система оптичного розпізнавання ABBYY FineReader 12 Corporate  - програмне забезпечення, що дозволяє швидко і точно перекладати паперові документи, цифрові фотографії документів і PDF-файли в електронний вигляд. При розпізнаванні ABBYY FineReader повністю зберігає оформлення документа: ілюстрації, картинки, списки і т. д. 

Напишіть відгук