Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

ABBYY FineReader 14 Standard В повний розмір

ABBYY FineReader 14 Standard

  Інтелектуальна система оптичного розпізнавання ABBYY FineReader 14 Standard  - програмне забезпечення, що дозволяє швидко і точно перекладати паперові документи, цифрові фотографії документів і PDF-файли в електронний вигляд. При розпізнаванні ABBYY FineReader повністю зберігає оформлення документа: ілюстрації, картинки, списки і т. д.

 

Детальніше

Наявність: в наявності

4 190,00 грн.

13 інших товарів в цій категорії:

Назад
Далі

   ABBYY FineReader 14 Standard – це програма для роботи з паперовими, відсканованими або сфотографованими друкованими документами і PDF для компаній і організацій. FineReader 14 Standard

підвищить продуктивність роботи співробітників у вашому офісі. Вони зможуть точно і швидко перекладати документи в Word, Excel або інші програми для редагування, готувати їх до збереження в цифровому архіві з можливістю пошуку, а також витягувати з них текст або таблиці в один клік.

    Можливість автоматичного перетворення документів дозволяє користувачам FineReader Corporate ефективно працювати з мережевими багатофункціональними пристроями (БФП). Можливість спільної роботи по мережі дозволяє обробляти великий обсяг документів в стислі терміни. Нарешті, гнучке корпоративне ліцензування та централізоване управління всіма ліцензіями в локальній мережі офісу допомагають оптимізувати витрати компанії на ПО і заощадити час на його встановлення та обслуговування.

 

 

 

 

   Висока точність і швидкість перетворення документів

   Програма швидко і з неперевершеною точністю розпізнає відскановані або сфотографовані документи, перетворюючи їх в електронні редаговані формати або PDF з можливістю пошуку. FineReader Corporate дозволяє легко працювати як з особистими, так і з мережевими сканерами і багатофункціональними пристроями (БФП).

   При розпізнаванні якісних документів швидкий режим збільшить швидкість на 40% без шкоди для точності. А для чорно-білих документів можна використовувати також чорно-білий режим розпізнавання, який прискорить роботу ще на 30%. Ефективна підтримка багатоядерних процесорів прискорює перетворення багатосторінкових документів в рази.


   Швидкий доступ до необхідної інформації

   FineReader забезпечує миттєвий доступ до сторінок відкривається або сканованого документа незалежно від його розміру. Щоб почати працювати з документом, вам не потрібно чекати, поки він розпізнається цілком. Ви можете відразу ж почати перегляд сторінок документа або правку областей розпізнавання. Або просто виділіть абзац або таблиці, які вам потрібно процитувати, натисніть «Копіювати», і програма розпізнає їх в лічені секунди і помістить в буфер обміну.


   Свобода від передруку і переформатування документів

   Завдяки технології Adaptive Document Recognition Technology* (ADRT®), ABBYY FineReader 14 чудово зберігає вихідну структуру багатосторінкових документів, включаючи розташування тексту, таблиць, колонтитулів, приміток, нумерацію сторінок, змісту, змісту та ін.

   Задати типи областей (Текст, Малюнок, Таблицю та ін) і вказати їх призначення, наприклад, «Колонтитул», можна і вручну. А якщо ви плануєте передавати розпізнаний текст у спеціалізовані програми, які не підтримують елементи структури, ADRT можна відключити в налаштуваннях програми.


   Підвищення продуктивності за допомогою користувальницьких сценаріїв

   Для підвищення продуктивності і зручності роботи передбачено стартове вікно Завдання, яке містить набір типових сценаріїв роботи. Усього кілька кліків – і ваш документ перетворений в потрібний формат. FineReader Corporate дозволяє створювати користувальницькі сценарії у відповідності з вашими потребами, а також ділитися створеними сценаріями з колегами, які виконують аналогічну роботу.


   Автоматизоване перетворення і обробка пакетів документів

   Автоматизуйте перетворення в редаговані формати надходять до вас документів за допомогою утиліти ABBYY HotFolder, що входить до складу продукту. HotFolder відслідковує надходження документів до локальної або мережної папки, ftp-папки або адресу електронної пошти автоматично перетворює їх в редаговані формати або PDF.

   HotFolder робить процес перетворення документів більш гнучким і дозволяє виконувати його без вашої участі, в заданий час і у відповідності з заданими налаштуваннями. Ви можете запланувати обробку на певний час або у міру надходження нових документів, причому для різних сценаріїв обробки можна налаштувати і керувати кількома завданнями одночасно.

   Можливості HotFolder також дозволяють інтегрувати FineReader з мережевими сканерами і МФУ, встановленими у вашому офісі. Просто відскануйте необхідний документ – і FineReader Corporate автоматично перетворює його в необхідний вам формат.


    Перетворення у формат PDF з можливістю пошуку для архівування

   Програма перетворює зображення документів і PDF-файли, отримані зі сканера (без текстового шару), у формати, придатні для зберігання в електронному архіві з можливістю пошуку: PDF з текстовим шаром або PDF/A. Ефективна технологія стиснення MRC дозволяє в кілька разів зменшити обсяг дискового простору, необхідного для зберігання отриманих файлів.

За допомогою технології ABBYY PreciseScan, FineReader 12 може поліпшити візуальне якість зберігаються у форматі PDF, згладивши нерівні, пикселизированные краю символів.


   Підтримка 190 мов

   ABBYY FineReader 12 розпізнає документи на 190 мовами, в будь-яких комбінаціях. Функція автоматичного визначення мов розпізнавання позбавить вас від необхідності налаштовувати їх вручну для кожного документа.


   Гнучка і вигідна система корпоративного ліцензування

   Для FineReader Corporate доступні конкурентні ліцензії, що дозволяють встановити продукт на будь-яку кількість комп'ютерів в локальній мережі, а ліцензії при цьому перебувають у спільному доступі. Спеціальна утиліта, Менеджер ліцензій, відстежує загальна кількість одночасно використовуваних ліцензій. Менеджер ліцензій також використовується для додавання, видалення, активації ліцензій. Конкурентні ліцензії дозволяють використовувати FineReader на термінальному сервері. Більш докладно >>


   Підтримка хмарних сервісів зберігання інформації

   При відкритті або збереження документа FineReader надає доступ до папок хмарних сервісів, встановлених на вашому комп'ютері, наприклад, до Dropbox, Google Диск™, Microsoft® OneDrive®, а також до Microsoft SharePoint®.


   Оновлений інтерфейс для швидкої і зручної роботи

   Інтерфейс програми забезпечує швидкий і очевидний доступ до основних функцій, дозволяючи отримати якісний результат в необхідному вигляді буквально в кілька кліків. Меню типових сценаріїв роботи «Завдання» інтегрується в стартовий екран Windows 8, а на пристроях із сенсорними екранами підтримується управління за допомогою базових жестів.

   Вбудовані професійні інструменти для редагування та перевірки результатів розпізнавання дозволяють досягти максимально можливої точності перетворення багатосторінкових документів з мінімальними витратами часу.


   Підтримка широкого спектру форматів збереження результатів

   Програма підтримує широкий набір форматів для збереження документів, необхідних вам у роботі. Ви зможете записати результати розпізнавання у файл або відправити їх відразу в Microsoft® Word®, Excel®, PowerPoint®, OpenOffice™ Writer та ін.Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

ABBYY FineReader 14 Standard

ABBYY FineReader 14 Standard

  Інтелектуальна система оптичного розпізнавання ABBYY FineReader 14 Standard  - програмне забезпечення, що дозволяє швидко і точно перекладати паперові документи, цифрові фотографії документів і PDF-файли в електронний вигляд. При розпізнаванні ABBYY FineReader повністю зберігає оформлення документа: ілюстрації, картинки, списки і т. д.

 

Напишіть відгук