Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

Microsoft Outlook 2013 В повний розмір

Microsoft Outlook 2013

   Office Outlook 2013 - це інтегроване рішення для управління часом та інформацією, встановлення зв'язку без кордонів та забезпечення контролю за надходженням інформації.

Детальніше

543-06057

Наявність: в наявності

2 072,00 грн.

13 інших товарів в цій категорії:

Назад
Далі

     Взаємодійте ефективніше завдяки оперативному підключенню:


     Підтримка Exchange ActiveSync.

Не пропускайте зустрічі, повідомлення або контакти. Тепер ви можете отримувати пуш-повідомлення по електронній пошті, інформацію про зустрічі і контакти з сайтів Outlook.com і Hotmail - все це зручно відображається в інтерфейсі Outlook.

     Панель навігації.

Оцініть швидкість обміну даними за допомогою панелі навігації. Використовуйте її, щоб швидко відкривати електронну пошту, календар, контакти та завдання. Вона містить всі потрібні вам функції.

     Підключення до соціальних мереж.

Будьте на зв'язку. Отримайте автоматично останні оновлення від друзів в найбільш використовуваних соціальних мережах, наприклад LinkedIn, Facebook та інших.

     Огляди.

Переглядайте ваш розклад, зустрічі, завдання та відомості про людей, з якими ви спілкуєтеся, не змінюючи порядок вікон і не відволікаючись від виконуваного завдання.

     Карта контактів.

Відображайте в єдиному поданні кілька контактів разом з усіма контактними даними (у тому числі з оновленнями з соціальних мереж). Це дозволить швидше визначати соціальний контекст і видаляти продубльовану інформацію.

     Надання спільного доступу до календаря.

Коли інші користувачі можуть переглядати календар, розклад зборів і відповідати на запрошення на збори, це зручно для всіх.

     Пошук.

Знаходьте повідомлення електронної пошти, вкладення, зустрічі в календарі та контакти ще швидше завдяки покращеній функції пошуку. Прямо зараз ви можете спілкуватися з ким захочете.

     Швидкі фільтри і команди контекстного меню.

Оцініть швидкість роботи з використанням швидких фільтрів і команд контекстного меню. Клацніть один раз, щоб миттєво переглянути в календарі плани на сьогодні, на наступний тиждень або на наступний місяць. Виберіть один з декількох зручних способів фільтрації електронної пошти, її упорядкування та роботи з нею.

     Панель погоди.

Переглядайте прогноз на панелі погоди, щоб відповідним чином планувати свій день або майбутню поїздку.

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

Microsoft Outlook 2013

Microsoft Outlook 2013

   Office Outlook 2013 - це інтегроване рішення для управління часом та інформацією, встановлення зв'язку без кордонів та забезпечення контролю за надходженням інформації.

Напишіть відгук