Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

ABBYY FineReader 14 Enterprise В повний розмір

ABBYY FineReader 14 Enterprise

ABBYY FineReader 14 Enterprise – це зручність і ефективність вашої роботи з документами. З FineReader'ом не буває надрукованого тексту, який доведеться заново набирати вручну. Встигніть зробити більше, зробіть це простіше!

Детальніше

Наявність: в наявності

7 190,00 грн.

3 інших товарів в цій категорії:

   ABBYY FineReader 14 Enterprise – незамінна програма для роботи з паперовими, відсканованими або сфотографованими документами, а також PDF. Вона дозволить вам точно і швидко перевести їх в Word, Excel або інші програми для редагування та перегляду. Ефективно підготувати такі документи до збереження в цифровий архів з можливістю пошуку. Швидко і зручно працювати з самим вмістом таких документів, витягуючи з них фрагменти тексту і табличні дані в один клік.


  FineReader 12 – це зручність і ефективність вашої роботи з документами. З FineReader'ом не буває надрукованого тексту, який доведеться заново набирати вручну. Встигніть зробити більше, зробіть це простіше!

 

 

 

 Основні функції:

  

  Висока точність і швидкість перетворення документів

Програма швидко і з неперевершеною точністю розпізнає відскановані або сфотографовані документи, перетворюючи їх в електронні редаговані формати або PDF з можливістю пошуку.

При розпізнаванні якісних документів швидкий режим збільшить швидкість на 40% без шкоди для точності. А для чорно-білих документів можна використовувати також чорно-білий режим розпізнавання, який прискорить роботу ще на 30%.


  Свобода від передруку і переформатування документів

Завдяки технології Adaptive Document Recognition Technology* (ADRT®), ABBYY FineReader 12 чудово зберігає вихідну структуру багатосторінкових документів, включаючи розташування тексту, таблиць, колонтитулів, приміток, нумерацію сторінок, змісту, змісту та ін.

Задати типи областей (Текст, Малюнок, Таблицю та ін) і вказати їх призначення, наприклад, «Колонтитул», можна і вручну. А якщо ви плануєте передавати розпізнаний текст у спеціалізовані програми, які не підтримують елементи структури, ADRT можна відключити в налаштуваннях програми.


  Швидкий доступ до необхідної інформації

FineReader забезпечує миттєвий доступ до сторінок відкривається або сканованого документа незалежно від його розміру. Щоб почати працювати з документом, вам не потрібно чекати, поки він розпізнається цілком. Ви можете відразу ж почати перегляд сторінок документа або правку областей розпізнавання. Або просто виділіть абзац або таблиці, які вам потрібно процитувати, натисніть «Копіювати», і програма розпізнає їх в лічені секунди і помістить в буфер обміну.


  Підтримка 190 мов

ABBYY FineReader 12 розпізнає документи на 190 мовами, в будь-яких комбінаціях. Функція автоматичного визначення мов розпізнавання позбавить вас від необхідності налаштовувати їх вручну для кожного документа.


  Оновлений інтерфейс для швидкої і зручної роботи

Інтерфейс програми забезпечує швидкий і очевидний доступ до основних функцій, дозволяючи отримати якісний результат в необхідному вигляді буквально в кілька кліків. Меню типових сценаріїв роботи «Завдання» інтегрується в стартовий екран Windows 8, а на пристроях із сенсорними екранами підтримується управління за допомогою базових жестів.

Вбудовані професійні інструменти для редагування та перевірки результатів розпізнавання дозволяють досягти максимально можливої точності перетворення багатосторінкових документів з мінімальними витратами часу.


   Інструменти для поліпшення якості зображень документів

ABBYY FineReader 12 вміє справлятися як з спотвореннями, характерними для цифрових фотографій (трапецієподібні спотворення, викривлені рядка, цифровий шум, смаз, і так далі), так і з дефектами зображення, пов'язаними зі станом вихідних паперових документів (пожовкла від часу папір, рукописні помітки, штампи).

FineReader сам визначає зображення, отримані за допомогою цифрової камери і автоматично застосовує до них необхідні інструменти коректування. Набір автоматично застосовуваних інструментів можна налаштувати. Також, всі інструменти можуть бути використані в ручному режимі.

 

  Перетворення у формат PDF з можливістю пошуку

Програма перетворює зображення документів і PDF-файли, отримані зі сканера (без текстового шару), у формати, придатні для зберігання в електронному архіві з можливістю пошуку: PDF з текстовим шаром або PDF/A.

За допомогою технології ABBYY PReciseScan, FineReader 12 може поліпшити візуальне якість зберігаються у форматі PDF, згладивши нерівні, пикселизированные краю символів.


  Підтримка широкого спектру форматів збереження результатів

Програма підтримує широкий набір форматів для збереження документів, необхідних вам у роботі. Ви зможете записати результати розпізнавання у файл або відправити їх відразу в Microsoft® Word®, Excel®, PowerPoint®, OpenOffice™ Writer та ін


  Створення електронних книг в популярних форматах fb2, ePub

Програма підтримує збереження в найпопулярніші формати електронних книг (fb2 і ePub, також Kindle), це допоможе швидко зробити електронну копію для портативного пристрою – електронної книги, планшета, смартфона, та ін.Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

ABBYY FineReader 14 Enterprise

ABBYY FineReader 14 Enterprise

ABBYY FineReader 14 Enterprise – це зручність і ефективність вашої роботи з документами. З FineReader'ом не буває надрукованого тексту, який доведеться заново набирати вручну. Встигніть зробити більше, зробіть це простіше!

Напишіть відгук