Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

Microsoft Windows Server 2012 2Proc В повний розмір

Microsoft Windows Server 2012 2Proc

   Windows Server Standard 2012 ліцензується за моделлю "Ліцензії на процесори + клієнтські ліцензії". Кожна ліцензія випускається на 2 фізичних процесора. Одного сервера можна призначити будь-яку кількість ліцензій.

Детальніше

P73-06285

Наявність: в наявності

23 198,00 грн.

3 інших товарів в цій категорії:

     ОС Microsoft Windows Server 2012 - це нові можливості у сфері мережевих технологій, віртуалізації на основі вбудованого механізму Hyper-V, зручності роботи і систем зберігання даних для створення масштабованої, ефективною і простою серверної платформи.

     Редакція Microsoft Windows Server 2012 Standard тепер надає повний набір технологій Windows Server 2012 без виключень і відрізняється від редакції Datacenter тільки обмеженням на число одноразово запущених віртуальних машин. У Microsoft Windows Server 2012 Standard передбачено право запуску до двох віртуальних екземплярів. Редакція Microsoft Windows Server 2012 Standard підходить для корпоративних середовищ з низькою щільністю або за відсутності віртуалізації.


     Особливості:

     Віртуалізація сервера.

Вбудована технологія Hyper-V забезпечує серверну віртуалізацію, оптимізацію інвестицій в серверне обладнання і консолідацію декількох ролей сервера в окремі віртуальні машини. Windows Server 2012 підвищує масштабованість платформи та надає додаткові функції і вбудовані механізми, що гарантують максимальну надійність.

     Мережеві технології.

У версії 2012 є інструменти, що дозволяють автоматизувати і консолідувати мережеві процеси і ресурси, спрощувати взаємодію з загальнодоступними хмарними сервісами і забезпечувати користувачам однаково зручний доступ до IT-ресурсів, службам організації і публічним хмарним середовищам.

     Віддалений доступ.

Windows Server 2012 надає три варіанти віддаленого доступу за межами офісу. Інфраструктура віртуальних робочих столів підтримує три гнучких варіанти розгортання: пули робочих столів, персональні робочі столи та віддалені робочі столи з сеансовим доступом. Служба DirectAccess дозволяє віддаленим користувачам отримувати захищений доступ до внутрішніх ресурсів без підключення до VPN. Служба BranchCache кешує дані, до яких звертаються користувачі філії.

     Ідентифікація і керування доступом.

Завдяки новій функції динамічного контролю доступу ОС Windows Server 2012 кардинально змінила підхід до управління ідентифікацією та доступом, а також значно вдосконалена служба Active Directory.

     СГД і висока доступність.

ОС Windows Server 2012 орієнтована на максимально ефективне зберігання даних: створюються стеки пристроїв, використовуються вдосконалені функції зберігання та надання інформації. Дані групуються в кластери і передаються по мережі, застосовуються оптимізовані алгоритми доступу до даних і управління ними.

     Управління серверами.

Версія 2012 надає засоби управління декількома серверами і об'єднуючими їх пристроями - фізичними або віртуальними, локальними або віддаленими. Реалізовані нові функції мультисерверного управління, надійної автоматизації, суворої відповідності галузевим стандартам для технологій управління.

     Web-платформа і платформа додатків.

Система забезпечує безпрецедентну гнучкість з точки зору розміщення web-додатків локально і в хмарі. Версія 2012 надає підприємствам і хостинг-провайдерам передову серверну платформу, яка забезпечує гнучкість, масштабованість і сумісність при створенні і менеджменті приватних хмар, а також при виконанні критично важливих додатків.

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

Microsoft Windows Server 2012 2Proc

Microsoft Windows Server 2012 2Proc

   Windows Server Standard 2012 ліцензується за моделлю "Ліцензії на процесори + клієнтські ліцензії". Кожна ліцензія випускається на 2 фізичних процесора. Одного сервера можна призначити будь-яку кількість ліцензій.

Напишіть відгук