Виробники

Контакти

Гаряча лінія з 9-00 до 17-00

Тел.:0342-705-700

Зв'яжіться по гарячій лінії

Зворотній дзвінок

Microsoft Windows  8  Pro В повний розмір

Microsoft Windows Professional 8.1

  Microsoft Windows  8.1  Pro - рекомендоване Майкрософт рішення для ліцензування раніше встановленої на наявних ноутбуках і ПК неліцензійної копії настільної операційної системи для юридичних осіб та домашніх користувачів. 1 ліцензія для існуючих угод OLP або 5 ліцензій для нових замовників.

Детальніше

FQC-08094

Наявність: в наявності

4 918,00 грн.

3 інших товарів в цій категорії:

     Комплект легалізації Get Genuine Kit для Windows - це спеціальна версія операційної системи Windows, призначена для використання на комп'ютерах з раніше встановленої піратської (неліцензійної, контрафактної, нелегальної, незаконно скопійованій) версією ОС.

 

     Комплект для легалізації Windows 8 Pro.

Ви також можете замовити комплект легалізації Get Genuine Kit (GGK) для Windows 7 Professional.

 

     До складу Get Genuine Kit входить:

 

 - сертифікат справжності (наклейка);
 - компакт-диск з дистрибутивом продукту;
 - ліцензійна угода.

 

     Як і звичайні OEM-версії, ця операційна система прив'язана до комп'ютера, на який вперше була встановлена, і не може бути перенесена на інший комп'ютер. Get Genuine Kit, на відміну від OEM-версії Windows 8 Professional, призначена для комп'ютерів із встановленою раніше піратською, підробленою або неліцензійною операційною системою і не може поставлятися в комплекті з новими комп'ютерами.


     Особливості придбання, встановлення, використання

 

1. Купується кінцевим користувачем у реселера, реселлером - у авторизованого ОЕМ-партнера Microsoft.
2. Згідно з ліцензійною угодою продукту Корпорація Microsoft рекомендує (хоча і не вимагає), щоб на комп'ютерах кінцевого користувача ви (i) використовували засіб оновлення ключа продукту Windows або (ii) переустановили операційну систему Windows. Таким чином, після придбання даної ліцензії не обов'язково робити переустановку з супроводжуючого інформаційного носія, а також не потрібно, щоб система була встановлена з супроводжуючим ліцензію ключем продукту. проте виконання одного із зазначених дій необхідно для отримання оновлень, виправлень, а також отримання технічної підтримки в службі підтримки Microsoft.
3. Наклейка сертифіката автентичності повинна бути прикріплена до корпусу ПК.
4. Ліцензія непереносна, тобто не може використовуватися з іншим ПК після установки.
5. З набором Get Genuine Kit не надаються права на повернення до попередньої версії.


     Підтвердження ліцензійних прав користувача Get Genuine Kit

 

1. Підтвердженням ліцензійних прав користувача є сертифікат справжності (СОА), наклеєний на корпус персонального комп'ютера (ПК). На сертифікаті зазначено найменування продукту і поміщений 25-ти значний ключ продукту (Product Key).
2. Для додаткового підтвердження ліцензійних прав і цілей бухгалтерського обліку настійно рекомендується зберігати пакування, інформаційні носії (диски з голограмою, якщо вони є у складі продукту) і документи, що підтверджують покупку.


     Основні відмінності Get Genuine Kit від звичайних OEM-ліцензій:

 

 - Get Genuine Kit для Windows 8 Professional призначена для комп'ютерів із встановленою раніше піратською, підробленою або неліцензійною операційною системою і не може поставлятися в комплекті з новими комп'ютерами.
 - Технічна підтримка Get Genuine Kit для Windows 8 Professional надається Microsoft.
 - Повна установка операційної системи (установка на чистий диск) не є обов'язковою - можлива переустановка зі збереженням даних або оновлення ключа продукту.

Ваш коментар може стати першим

Напишіть відгук

Microsoft Windows Professional  8.1

Microsoft Windows Professional 8.1

  Microsoft Windows  8.1  Pro - рекомендоване Майкрософт рішення для ліцензування раніше встановленої на наявних ноутбуках і ПК неліцензійної копії настільної операційної системи для юридичних осіб та домашніх користувачів. 1 ліцензія для існуючих угод OLP або 5 ліцензій для нових замовників.

Напишіть відгук